ONLİNE BESLENME PROGRAMLARI

Online Beslenme Programları

Yoğun iş temposu nedeniyle yüz yüze beslenme danışmanlığı hizmeti alamayanlar, şehir dışında ya da yurtdışında olduğu için gelemeyenler online beslenme danışmanlığı hizmeti ile sağlıklı bir yaşamın kapısını aralayarak sağlıklı beslenme programı hizmeti alabilirler. Online beslenme programı hizmetinde size gönderilen formlarda yer alan vücut ölçülerinizi program süresince düzenli olarak ölçerek, evinizde tartılarak kontrol günlerinizde diyetisyeninize iletirsiniz. Diyetisyeniniz tüm ölçümleri değerlendirerek yeni haftanın programını size iletir.

9

Kilo Verme Beslenme Programı 550 TL+KDV

9

Hastalıklarda Beslenme/Tam GAPS Beslenme Programı 550 TL+ KDV

9

Candida da Beslenme Programı 550 TL+ KDV

Kilo Verme Beslenme Programı 550 TL+KDV

            

Beslenme alışkanlığı sağlımızı çok yakından ilgilendirmektedir.Hatalı beslenme alışkanlıkları şişmanlık,kalp-damar hastalıkları,hipertansiyon,kanser ve diyabet gibi hastalıklara yakalanma riskini artırmaktadır.Bu hastalıklardan korunmak, uzun ve sağlıklı bir yaşam şansını arttırmak için mutlaka yeterli ve dengeli beslenmek gerekir. Kronik bir hastalık olan obezite tüm dünyada giderek artmakta ve en önemli sağlık sorunlarının başında gelmektedir. Dünya sağlık örgütü (WHO) tarafından en riskli 10 hastalıktan biri olarak kabul edilmektedir. Genel olarak enerji sağlayan gıdaların alınması ve harcanması arasındaki dengesizliğin neden olduğu obezite, sedanter yaşam, sağlıksız beslenme ve fiziksel aktivite yetersizliği gibi modern yaşantının bir sonucu olarak görülür.

Obeziteyi önlemek ise sağlıklı bir yaşam sürmekten geçer. Sağlıklı beslenme programı ile kötü beslenme alışkanlıklarınızı değiştirebilir, yaşamınıza hareket katarak daha aktif ve sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. Sağlıklı beslenerek kilo verebilir hastalıklarla da aranıza mesafe koyabilirsiniz. Çeşitli çalışmalar, 100 kanser vakasından 9 ‘unun beslenme ve diyet değişiklikleri ile önlenebileceğini gösteriyor.

 

Paket 4 haftalık süreyi kapsar. Bu sürede 4 kez size özel beslenme programı yazılır. Her hafta evinizde tartılarak tartı sonucunuzu Diyetisyeninize gönderirsiniz. 24 saat içinde uzmanımız değerlendirme yaparak yeni programınızı tarafınıza iletir 4. Haftanın sonunda programın devam edebilmesi için hizmeti yeniden satın almanız gerekmektedir

Hastalıklarda Beslenme/Tam GAPS Beslenme Programı 550 TL+KDV

GAPS;bağırsak ile beyin /beden arasındaki ilişkinin, Nöroloji ve Beslenme Doktoru Natasha Campbell-McBride tarafından uluslar arası tescilli ifadesidir. GAPS, “Gut And Psychology / Physiology Syndrome” kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Türkçe karşılığı: “Bağırsak ve Psikoloji / Fizyoloji Sendromu” dur. Çoğu kişinin çaresiz hastalık sandığı psikolojik/psikiyatrik ve Fizyoljik hastalıkların sebebi; hasarlı, geçirgen bağırsak duvarı ve anormal bağırsak florası nedeniyle beynin

ve bedenin toksinlenmesidir. Bağırsak florasının ve bağırsak duvarının GAPS Doğal tedavisiyle iyileşmesi sonucunda, beyin ve beden toksin yükünün etkisinden kurtulur.

GAPS Beslenmesi sadece bu konuda eğitim alarak sertifikalandırılmış GAPS Practitionerler tarafından yazılabilmektedir.

GAPS Beslenme Protokolünün en önemli kısmı programda tüketilmesi gereken besinlerin toksinlerden uzak sağlıklı olarak üretilmiş besinlerden oluşmasıdır. Gülden Kılınç Sağlıklı Yaşam olarak beslenme GAPS Beslenme programlarında danışanlara sağlıklı üreticilere ait bilgiler de verilmektedir.  

Paket 4 haftalık süreyi kapsar. Bu sürede 2 kez size özel beslenme programı yazılır. 15 günde bir diyetisyenini sizinle irtibata geçerek durum değerlendirmesi yapar ve program güncellenir. 4. Haftanın sonunda programın devam edebilmesi için hizmeti yeniden satın almanız gerekmektedir.

Tam Gaps Diyet hizmetini almadan önce 0552 2716765 numaralı telefonu arayarak diyetisyeniniz ile görüşmeniz gerekmektedir.

Candida Beslenme Programı 550 TL+KDV

            

Candida Albicans vücudumuzda doğal olarak bulunan bir mantardır. Ağızda,bağırsakta,vajinada bulunur. Sayısı artıp saldırgan hale gelmediği sürece vücuda faydası olan bir mantardır. Candida miktarı arttığında ise sağlığımız bozulmaya başlar. Candida diyeti ile birlikte candida mantarının sevdiği besinler uzaklaştırılarak sağlıklı bir beslenme programı ile vücut desteklenir.

 

Paket 4 haftalık süreyi kapsar. Bu sürede 2 kez size özel beslenme programı yazılır. 15 günde bir diyetisyenini sizinle irtibata geçerek durum değerlendirmesi yapar ve program güncellenir. 4. Haftanın sonunda programın devam edebilmesi için hizmeti yeniden satın almanız gerekmektedir.

Askıda Diyet 300 TL+KDV

            

Nedir bu askıda diyet? Askıda yemek, askıda kitap, askıda bilet… uzayıp giden ihtiyacı olan insanlar için bir başka kişi tarafından hizmet bedeli ödenerek askıda bırakılan hizmetlerdir.  Çocuklar geleceğimiz biz bugün onları sağlıklı besleyemezsek sağlıklı bir geleceğimiz olmayacak. 

 

Askıda Diyet hizmeti özellikle otizm, disleksi, fazla kilolu olan ancak maddi durumu yeterli olmadığı için alanında uzman kişiler tarafından hizmet alamayan çocuklar içindir.

Biz Gülden Kılınç Sağlıklı Yaşam Diyetisyenleri olarak vereceğimiz hizmetin %50 sini kendimiz karşılıyor olacağız. Yani askıda hizmet alacak kişiler beslenme hizmetinin sadece %50 sini ödeyerek ASKIDA DİYET hizmetini satın alabilecekler. Alınan bu hizmetlerin sayısına göre askıda kaç adet diyet hizmeti olduğunu sizlere belirtip ihtiyaç sahiplerinin başvurmasını isteyeceğiz. Onlarla birlikte sağlıklı beslenme yolculuğuna çıkarak bu zorlu yolda onlara yol arkadaşı olacağız. Bu hizmeti bireysel olarak alabilirsiniz, şirket olarak alabilirsiniz, arkadaşlarınızla birlikte alabilirsiniz.