YÜZ YÜZE BESLENME PROGRAMLARI

Yüz Yüze Beslenme Programları

Yüz yüze beslenme programları danışanın kendini daha rahat ifade ettiği, daha ayrıntılı ölçümler yaptırarak programa başladığı bir hizmet şeklidir. Yüz yüze beslenme programlarında 2 ayrı cihazla ölçüm yapılır.

1-Kapsamlı vücut analiziniz yapılır. (vücut ağırlığı, yağ oranı (%) ve ağırlığı (kg), sıvı ağırlığı (kg), kas ağırlığı (kg),  bazal metabolizma hızı, iç organ çevresi yağ oranı, ideal kilo değerlendirmesi)

2-Avuç içi mineral, vitamin ve toksik madde ölçümleri yapılarak vücudunuzdaki değerler kontrol edilir.

*Randevu süresi 45 dakikadır..

9

Kilo Verme Beslenme Programı 700 TL+KDV

9

Hastalıklarda Beslenme/Tam GAPS Beslenme Programı 700 TL+ KDV

9
Candida da Beslenme Programı 650 TL+ KDV
9
Avuç içi mineral,vitamin ve toksin ölçümü 250 TL+ KDV
9
Askıda Diyet 300 TL+KDV

Kilo Verme Beslenme Programı 700 TL+KDV

            

Beslenme alışkanlığı sağlımızı çok yakından ilgilendirmektedir. Hatalı beslenme alışkanlıkları şişmanlık,kalp-damar hastalıkları,hipertansiyon,kanser ve diyabet gibi hastalıklara yakalanma riskini artırmaktadır. Bu hastalıklardan korunmak, uzun ve sağlıklı bir yaşam şansını arttırmak için mutlaka yeterli ve dengeli beslenmek gerekir.

Kronik bir hastalık olan obezite tüm dünyada giderek artmakta ve en önemli sağlık sorunlarının başında gelmektedir. Dünya sağlık örgütü (WHO) tarafından en riskli 10 hastalıktan biri olarak kabul edilmektedir. Genel olarak enerji sağlayan gıdaların alınması ve harcanması arasındaki dengesizliğin neden olduğu obezite, sedanter yaşam, sağlıksız beslenme ve fiziksel aktivite yetersizliği gibi modern yaşantının bir sonucu olarak görülür. Obeziteyi önlemek ise sağlıklı bir yaşam sürmekten geçer.

Sağlıklı beslenme programı ile kötü beslenme alışkanlıklarınızı değiştirebilir, yaşamınıza hareket katarak daha aktif ve sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. Sağlıklı beslenerek kilo verebilir hastalıklarla da aranıza mesafe koyabilirsiniz. Çeşitli çalışmalar, 100 kanser vakasından 9 ‘unun beslenme ve diyet değişiklikleri ile önlenebileceğini gösteriyor.

 

Program ilk görüşme ve 15 gün sonraki ücretsiz kontrol görüşmesi olmak üzere 4 haftalık süreyi kapsar. Bu sürede 2 kez size özel beslenme programı yazılır. 15 gün sonraki randevunuzu iptal ettiğinizde ya da gelmediğinizde kontrol görüşmesi hakkınızı kaybetmiş olursunuz. Kontrol görüşmesi farklı bir tarihe ertelenemez.  4. Haftanın sonunda tekrar randevu oluşturulması için hizmeti yeniden satın almanız gerekmektedir.

Hastalıklarda Beslenme/Tam GAPS Beslenme Programı 700 TL+KDV

            

GAPS;bağırsak ile beyin /beden arasındaki ilişkinin, Nöroloji ve Beslenme Doktoru Natasha Campbell-McBride tarafından uluslar arası tescilli ifadesidir. GAPS, “Gut And Psychology / Physiology Syndrome” kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Türkçe karşılığı: “Bağırsak ve Psikoloji / Fizyoloji Sendromu” dur.

Çoğu kişinin çaresiz hastalık sandığı psikolojik/psikiyatrik ve Fizyoljik hastalıkların sebebi; hasarlı, geçirgen bağırsak duvarı ve anormal bağırsak florası nedeniyle beynin ve bedenin toksinlenmesidir. Bağırsak florasının ve bağırsak duvarının GAPS Doğal tedavisiyle iyileşmesi sonucunda, beyin ve beden toksin yükünün etkisinden kurtulur.

GAPS Beslenmesi sadece bu konuda eğitim alarak sertifikalandırılmış GAPS Practitionerler tarafından yazılabilmektedir. GAPS Beslenme Protokolünün en önemli kısmı programda tüketilmesi gereken besinlerin toksinlerden uzak sağlıklı olarak üretilmiş besinlerden oluşmasıdır.

Gülden Kılınç Sağlıklı Yaşam olarak beslenme GAPS Beslenme programlarında danışanlara sağlıklı üreticilere ait bilgiler de verilmektedir.

Program ilk görüşme ve 15 gün sonraki ücretsiz kontrol görüşmesi olmak üzere 4 haftalık süreyi kapsar. Bu sürede 2 kez size özel beslenme programı yazılır. 15 gün sonraki randevunuzu iptal ettiğinizde ya da gelmediğinizde kontrol görüşmesi hakkınızı kaybetmiş olursunuz. Kontrol görüşmesi farklı bir tarihe ertelenemez.  4. Haftanın sonunda tekrar randevu oluşturulması için hizmeti yeniden satınalmanız gerekmektedir.

Tam Gaps Diyet hizmetini almadan önce 0552 2716765 numaralı telefonu arayarak diyetisyeniniz ile görüşmeniz gerekmektedir.

Candida Beslenme Programı 650 TL+KDV

            

Candida Albicans vücudumuzda doğal olarak bulunan bir mantardır. Ağızda,bağırsakta,vajinada bulunur. Sayısı artıp saldırgan hale gelmediği sürece vücuda faydası olan bir mantardır. Candida miktarı arttığında ise sağlığımız bozulmaya başlar. Candida diyeti ile birlikte candida mantarının sevdiği besinler uzaklaştırılarak sağlıklı bir beslenme programı ile vücut desteklenir.

 

Program ilk görüşme ve 15 gün sonraki ücretsiz kontrol görüşmesi olmak üzere 4 haftalık süreyi kapsar. Bu sürede 2 kez size özel beslenme programı yazılır. 15 gün sonraki randevunuzu iptal ettiğinizde ya da gelmediğinizde kontrol görüşmesi hakkınızı kaybetmiş olursunuz. Kontrol görüşmesi farklı bir tarihe ertelenemez.  4. Haftanın sonunda tekrar randevu oluşturulması için hizmeti yeniden satın almanız gerekmektedir.

Avuç İçi Mineral, Vitamin ve Toksin Ölçümü 250 TL+KDV

            

Kuantum Rezonans Manyetik Analyzer çeşitli sağlık durumlarını göstermek için ultrason, nükleer manyetik rezonans ya da radyografi kullanmadan vücudumuzu test etme imkanı sunar. Avucunuzla sensör tutarak, çeşitli vücut sistemleri ile ilgili bilgiler bir dakika içinde alınır. 

Avuç içi mineral, vitamin ve toksin (toksik tarım ilacı, elektromanyetik radyasyon, tütün/nikotin, uyarıcı içecek ) ölçümü hizmeti sadece hafta içi verilmektedir. Bu hizmette Randevu iptali olduğunda görüşme hakkınız yanmış olacaktır.  Hizmet satın almadan önce randevu gününü, saatini ve şubeyi netleştirip sonrasında satın alma yapmanız gerekmektedir. Randevu teyidi için 05522716765 numaralı telefona mesaj atmanız gerekmektedir.

Randevu süresi 15 dakikadır. Cihaz 36 ayrı bölümde parametre ölçümü yapmakta olup tarafımızdan ağır metal, vitamin, mineral ve toksinler için yorumlama yapılmaktadır. Tüm sonuçlarınız ölçüm yapıldıktan sonra mail olarak tarafınıza gönderilmektedir. Daha fazla bilgi ve çıkan sonuçlarınıza göre beslenme programı desteği almak için “Sağlıklı Beslenme Programı” hizmetini satın almanız gerekmektedir.

Cihazda 12 yaş altı çocuklarda sadece  vitamin, mineral, amino asit, koenzim dağılımına bakılmaktadır.

*Yüz yüze beslenme programı hizmeti alan danışanlarımız bu hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanırlar.

Askıda Diyet 300 TL+KDV

            

Nedir bu askıda diyet? Askıda yemek, askıda kitap, askıda bilet… uzayıp giden ihtiyacı olan insanlar için bir başka kişi tarafından hizmet bedeli ödenerek askıda bırakılan hizmetlerdir.  Çocuklar geleceğimiz biz bugün onları sağlıklı besleyemezsek sağlıklı bir geleceğimiz olmayacak. 

Askıda Diyet hizmeti özellikle otizm, disleksi, fazla kilolu olan ancak maddi durumu yeterli olmadığı için alanında uzman kişiler tarafından hizmet alamayan çocuklar içindir.

Biz Gülden Kılınç Sağlıklı Yaşam Diyetisyenleri olarak vereceğimiz hizmetin %50 sini kendimiz karşılıyor olacağız. Yani askıda hizmet alacak kişiler beslenme hizmetinin sadece %50 sini ödeyerek ASKIDA DİYET hizmetini satın alabilecekler. Alınan bu hizmetlerin sayısına göre askıda kaç adet diyet hizmeti olduğunu sizlere belirtip ihtiyaç sahiplerinin başvurmasını isteyeceğiz. Onlarla birlikte sağlıklı beslenme yolculuğuna çıkarak bu zorlu yolda onlara yol arkadaşı olacağız. Bu hizmeti bireysel olarak alabilirsiniz, şirket olarak alabilirsiniz, arkadaşlarınızla birlikte alabilirsiniz.

8

Yüz Yüze Beslenme Programları

8

Online Yüz Yüze Beslenme Programları

8

Kurumsal Beslenme Hizmetleri

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!